Для голосування необхідно авторизуватись

ЖІНКА

ЖІНКА

Я щасливий, що знаю тебе. Сам Бог призначив стати тебе моєю. А ще – серцем землі, хоч саме ти колись створено з ребра Адама, точніше – твоїх предків. Але ім’я твоє досі залишається незмінним: – «Мати всього живого».
Твоє серце – від Бога, твоя ціна – більша від перл. Ти земна, звичайна людина. Твої руки подібні на крила, які щодня, здіймаючись у небеса, несуть твою ж молитву до Престолу Святого.
Дивлюся у твої очі, а мені здається, що в них бачу в них цілий світ. Так і потонув би в них. Та насамперед мені потрібна ти: безмежна і ніжна, жіноча і мудра.
Сумна, замріяна Троянда. Не знаю, скільки житиму в цьому світі, певен: у майбутньому, в якому ще не був із тобою, залишишся такою сліпучою, розкішною і зовсім юною. З тобою день мовби в колисанці спокою гойдається. Не треба слів аби зрозуміти його.
Дерева і трави величні вклоняються тобі мовчазній і покірливій. От лише птахи чомусь співають у журбі. Я розумію їхнє хвилювання. Вони бачать і знають твої піклування щогодини. Щодня ти живеш, як усі, але живеш не для себе – для інших, тягнеш самотужки непосильний віз праці, ніколи не здаєшся, не падаєш перед труднощами. Ти сильна!
Твоя душа ніколи не стане пустелею, а неба шати голубі палахкотітимуть любов’ю і ввечері сипатимуть у дзеркало своїх вод землі свої зорі. Їх ловитимеш ти своїм поглядом, цілуватимеш, пригортатимеш.
Що може бути кращою за симфонію на рушниках долі, яку ти виклала узором із червоних і чорних ниток. Ця симфонія пахне землею, житом, божественною сонатою ладану, міри і смирни.
Мати Вселенна. Такою залишишся на всі віки. Ніхто не викриє твої літа. В ім’я Віри, Надії, Любові благодаті Божої сяйво супроводжуватиме тебе всі твої роки, радітиме, а не плакатиме небо. І все тому, що ти – найкраща. Ти – ЖІНКА.

3

Автор публікації

Офлайн 3 роки

Олег Погинайко

10

Письменник

Коментарі: 0Публікації: 5Реєстрація: 19-02-2019