*************
Узяла в руки крихточку землі…
А в тій землі-уся історія народу,
Вона розкаже все мені-
Про всіх отих,що українського є рОду…
В руках-частинка України,
Земля прадавня наших козаків.
Ще дихає…ще чую нині,
Як Довбуш переходить багачів…
В долонях я тримаю землю,
Такий маленький пам’яті кусок….
Я із минулого в теперішнє повЕрну
Безстрашний БогданОвий крок….
Від Ярослава я примножу Мудрість,
Як Гоголь напишУ шедевр….
В майбутнє-тільки з пам’яттю минулих,
Бо наш Шевченко не умЕр…
Земля в руках сколише пам’ять,
І Заньковецька краща всіх.
А Роксолана-Рогатинська панна-
Володарка османів всіх…
І пахне незалежністю земля,
І чути від Пилипа перші дУми.
Моя країна….така багата на іменА…
Ти тільки пам’ятай її минуле!…
Анничка Хемій