Ми віримо в віру
Ми віримо в силу
Ми вірим в кохання з пісень чи з серіалів
Я не твоя віра
Ти не моя сила
Ми лиш нейрони в величній галактиці.
Бо “бути” – потреба
Бо “бути” – безвихідь
Бо бути удвох нас навчили інстинкти.
Давай будем просто
Давай будем завжди
Кохати сліпо, кохати по-справжньому.
Я грудень – нервовий
Ти січень – холодний
А разом ми майже сувора зима
Та ми не колючі
Та ми не замерші
Ми лиш конденсат порожнього сна.
Падай в безодню
Падай в кохання
Темно в мені, але в тебе ліхтар.
На тобі рана
На мені рана
Один для одного ми майже бальзам.
