А кава зовсім не гірка.
Гірчать слова. Гірчить мовчання.
Неврівноваженість рядка.
Судьби небажане втручання.
Гірчить небес глуха блакить.
Гірчать людей абсурдні вчинки.
А кава… Кава не гірчить,
лише підкреслює відтінки.
Для голосування необхідно авторизуватись
okА кава зовсім не гірка.
Гірчать слова. Гірчить мовчання.
Неврівноваженість рядка.
Судьби небажане втручання.
Гірчить небес глуха блакить.
Гірчать людей абсурдні вчинки.
А кава… Кава не гірчить,
лише підкреслює відтінки.
Думок на тему “А кава зовсім не гірка…”
Як завжди влучно