А сни клубочилися дивні,
Таких ізроду не було,
Іще мовчали перші півні,
Бриніло спокоєм село.
Іще було зірок чимало,
Щось ворушилось край ріки,
І все про все таємне знало,
Та плив віночок у казки.
Для голосування необхідно авторизуватись
okА сни клубочилися дивні,
Таких ізроду не було,
Іще мовчали перші півні,
Бриніло спокоєм село.
Іще було зірок чимало,
Щось ворушилось край ріки,
І все про все таємне знало,
Та плив віночок у казки.
3 коментарі “А сни клубочилися дивні…”
Незвичайно.
Казково-гарно і атмосферно, ще й напередодні Купальскої ночіі – така благодать, така романтика, що мимолові читаєш і уявляєш жваво всі відтінки описаного..
Читаєш – і уявляєш себе і в казці, і в давнині…