Допоки існує світ,
І зорі цвітуть охайні,
Для щастя потрібен кіт,
Щоб мріяти з ним про файне.
Потрібна іще луна,
Та щирі нові ідеї.
І миша, хоча б одна,
Бо як то коту без неї?
Для голосування необхідно авторизуватись
okДопоки існує світ,
І зорі цвітуть охайні,
Для щастя потрібен кіт,
Щоб мріяти з ним про файне.
Потрібна іще луна,
Та щирі нові ідеї.
І миша, хоча б одна,
Бо як то коту без неї?
Думок на тему “Допоки існує світ…”
Чудово, а ще щоб кіт був рудий!
Кажуть він Щастя приваблює!