І перед літом, і за літом,
І в літа теплій глибині,
І вдень, і в сяйві зорецвіту
Ти не трапляєшся мені.
А чи реальна тая мрія
На цій нездоланій стезі?
Зима, можливо, щось зуміє,
Чи промовчить, як і усі…
Для голосування необхідно авторизуватись
okІ перед літом, і за літом,
І в літа теплій глибині,
І вдень, і в сяйві зорецвіту
Ти не трапляєшся мені.
А чи реальна тая мрія
На цій нездоланій стезі?
Зима, можливо, щось зуміє,
Чи промовчить, як і усі…
2 коментарі “І перед літом, і за літом…”
Рядки, наповнені щемливою надією. світолою печаллю та беззаперечною вірою у майбуття. Як завжди – чутєво, щиро, душевно!
Нехай кожна мрія буде реальною, а зима не змовчить про це, як усі)