іди угору
смійся
плач
і у слова складай
думки
великий копай
сонця м’яч
люби і людство
і книжки
в смарагді чистому трави
лежи
шукай у хмарах знак
роби що хочеш
а живи
бо мертвих духом
повно й так
Для голосування необхідно авторизуватись
okіди угору
смійся
плач
і у слова складай
думки
великий копай
сонця м’яч
люби і людство
і книжки
в смарагді чистому трави
лежи
шукай у хмарах знак
роби що хочеш
а живи
бо мертвих духом
повно й так
Думок на тему “іди угору”
Дуже гарно написано