Ну як оці розлоги не любити,
Де навесні і палиця цвіте?
Пройди-но скільки хочеш цього світу –
Подібне не зустрінеться ніде.
Тут у дощах громи сміються лунко,
Ясніють дні у поглядах калюж,
І ми, чиїсь негадані дарунки,
Мов зернята розкидані довкруж.
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Ну як оці розлоги не любити,
Де навесні і палиця цвіте?
Пройди-но скільки хочеш цього світу –
Подібне не зустрінеться ніде.
Тут у дощах громи сміються лунко,
Ясніють дні у поглядах калюж,
І ми, чиїсь негадані дарунки,
Мов зернята розкидані довкруж.