“Демократія”
P.s я не кардинальний противник вакцини,
та я проти того що нас залишають права вибору…
Хто не вмер – той не загине, хочеш
вижити – щепись!
Я звичайно не перечу, лиш довкола
озирнись!
Хіба можна так? Безправ’я! Де ж наш
вибір? Де закон?
Все неначе у тумані, може просто
страшний сон.
Всі вмирають, нема кисню, по периметру
пости.
Це чума? Чи це холера? Ти вже Господи
прости…
Як нема сертифікату, ні роботи, ні
валіз,
На усе це божевілля, як дивитися без
сліз?
А якщо я маю право? Хочу колю, хочу ні,
Право жити, чи померти, залишіть ви це
мені.
Не пущу у перукарню, в магазин, хай
тобі грець!
А якщо захочу кави? І увірветься
терпець?
Ні на що не агітую, хоч коли, а хочеш
ні,
Тільки право як померти, залишіть ви все
ж мені.
Й не лякайте через мене, всі помруть,
моя вина…
Бо для мене ваша правда, то є просто
дивина.
Ми жили собі у тиші, мов ніхто не
помирав,
А тепер неначе миші, кожен смерті з нас
чекав.
Годі! Досить! Схаменіться, кожен вибір
має з нас,
Ні на що не агітую, просто грати в гру
цю – пас.
23.10.2021.

2 коментарі ““Демократія””
Підтримую!
Вибір без вибору…