О, осене, моя солодка мріє!
Колиско неповторюваних снів!
Я знаю Вас, як знать ніхто не сміє,
Я навіть Вами дихати зумів.
Вам у весни не позичати вроди.
Вам прикрашати стежку до зими,
Коли украй потомлені городи
Пускають в небо споминів дими.
Для голосування необхідно авторизуватись
okО, осене, моя солодка мріє!
Колиско неповторюваних снів!
Я знаю Вас, як знать ніхто не сміє,
Я навіть Вами дихати зумів.
Вам у весни не позичати вроди.
Вам прикрашати стежку до зими,
Коли украй потомлені городи
Пускають в небо споминів дими.
Думок на тему “О, осене…”
Звичайно, осінь аж ніяк не поступається вроді весні і прикрашає наш перехід до зими, адже саме восени в Міафіни і день народження, і іменини)
А якщо серйозно, то вірш прекрасний. Мої улюблені рядки – ті, які я непрямо зазначила вище. Сподобалося звертання до осені на “Ви”. Ніби про кохану написано.