Під променями давньої звізди,
На кульках циркулюючих планет,
Хорошим словом платять за труди,
А не лише жовтавістю монет.
І хоч туди не ходять кораблі,
І жоден не прокладено маршрут,
Ніколи не шкодуйте добрих слів,
Такі слова цінуються і тут.
Для голосування необхідно авторизуватись
okПід променями давньої звізди,
На кульках циркулюючих планет,
Хорошим словом платять за труди,
А не лише жовтавістю монет.
І хоч туди не ходять кораблі,
І жоден не прокладено маршрут,
Ніколи не шкодуйте добрих слів,
Такі слова цінуються і тут.
Думок на тему “Під променями давньої звізди…”
Слова не замінять монет, але й монети не замінять слів. До того ж, не кожна праця оплачується. От наприклад, якби мене не критикували, я б частіше писала вірші. Адже в мене часто виникають різні ідеї, але я не хочу їх продовжувати. А навіщо? Це не входить в мої обов’язки, та й позитиву мало принесе: комусь не сподобаються банальні рими, комусь не сподобаються неточні рими, комусь не сподобається ідея, комусь – жанр, хтось взагалі скаже, що це вторинна творчість і мого вкладу тут мало. Звісно, компліменти не замінять справедливої критики, але вона не повинна переважати над добрими словами. Навіть повинна поступатися їм. Тепер я ще частіше про це згадую перед коментуванням чужих творів, ніж колись. Так, критика зробила мене безлізною, але й позбавила мотивації. Мені від цього гірше не стало, але є люди, для яких справді важливо писати. Ось такі роздуми в мене виникли від прочитання цього твору.
Це один з моїх улюблених Ваших творів.