Залиш. Усе це – суєта,
оті бажання без упину,
коли довкола самота,
і листя кольору карміну.
Коли із простором злиття.
Коли несправжнього немає.
Що ще потрібно для життя?
Чого душі не вистачає?
Для голосування необхідно авторизуватись
okЗалиш. Усе це – суєта,
оті бажання без упину,
коли довкола самота,
і листя кольору карміну.
Коли із простором злиття.
Коли несправжнього немає.
Що ще потрібно для життя?
Чого душі не вистачає?
Думок на тему “Залиш. Усе це – суєта…”
Прекрасна філософська мініатюра…Мене особисто вразила глибиною думок та барвистих поетичних образів