Для голосування необхідно авторизуватись

Шлях до кохання

Кажуть, перед тим, як поєднати дві половинки одного цілого, Купідон готує для ОБРАНИХ чимало несподіванок, щоб через багато років закохані згадували про минуле з усмішкою і беззаперечним висновком: усе, що відбулося з ними, то не випадковість, а доля….

Уранці Дарина була якась знервована – чи то не виспалася, чи вдавалася в знаки перевтома, адже фірма, на якій вона працює, готується до дуже важливого проекту, отож дівчині доводиться на певний час забути про відпочинок. Холодний душ начебто трохи збадьорив, однак згодом настрій знову зіпсувався: вона чомусь ніяк не могла підібрати блузки до нового костюму – одна була не відповідного кольору, інша взагалі не пасувала. Після того, як проблема з блузкою була вирішена, назріла інша проблема – треба було підібрати туфлі та сумочку.
На зачіску часу вже не вистачало, тому довелось нашвидкуруч закрутити волосся у вузол, так-сяк зашпилити, щоб не заважало працювати. А от на макіяж все-таки відвела декілька хвилин, аби ще більше акцентувати великі виразні очі, які полонили вже багато чоловічих сердець.
Оскільки вже занадто довго стояла біля дзеркала, довелось відмовитись від сніданку, зате обпектися гарячою кавою все-таки встигла.
Потім не обійшлося без декількох лайливих слів на адресу ліфта, що чомусь вирішив не працювати саме сьогодні, коли є велика ймовірність запізнитися на роботу. Потерпів і надокучливий сусіда, який, повертаючись із ранкової пробіжки, не втримався, щоб не вщипнути Дарину, притиснувши її до стіни.
«Ото вже і ранок… усім ранкам ранок, – лаялася подумки дівчина, вибігаючи з під’їзду і швиденько прямуючи до трамвайної зупинки. – Хоча б тепер не спізнитися».
І, як кажуть, «накаркала». Не втрачаючи надії, вона кинулась навздогін за трамваєм, немов чемпіонка з бігу, сподіваючись наздогнати його (на таксі грошей бракувало, адже витратилась на цей триклятий костюм).
Можливо, вона таки наздогнала б його, якби не гострий камінець, що так невчасно потрапив під каблук. Бідна дівчина зойкнула і полетіла сторчма на асфальт, однак чиїсь сильні руки підхопили її….

… Денис солодко позіхнув і, розплющивши одне око, одразу ж примружився, бо з вікна на нього бив яскравий потік світла. На якусь мить він завмер на ліжку, а потім зірвався, ніби його вкололо одразу сто голок. Метнув свій погляд на годинник і від усвідомлення того, що проспав, приречено гепнувся на ліжко.
Далі все відбувалося ніби за командою «підйом» у роки армійської служби. У Дениса сьогодні був особливий день, і хлопець не мав права спізнюватись. Він сам зголосився купити квіти на день народження свого керівника, оскільки щодня проїжджає повз квіткову крамницю.
Тепер хлопець добряче пожалкував про те, що проявив ініціативу. Але ж йому так хотілось справити гарне враження на новий колектив. Що буде, якщо він зараз підведе всіх? Хіба хтось повірить в те, що в нього вперше в житті не спрацював будильник, з яким до цього часу, не було жодних проблем.
Збігаючи сходами, він пригладжував скуйовджене волосся, зав’язував краватку, і в глибині душі сподівався на те, що його знедолений «Опель» цього разу «не вередуватиме».
«Старенька» таки не підвела – двигун загуркотів одразу ж, і вже через кілька хвилин, загальмувавши біля квіткового магазину, Денис кулею вилетів з авто, мало не збивши з ніг якусь чемпіонку з бігу за трамваєм.
Вони могли б розминутися, та дівчина змахнула руками і зачепила його за плече. Ох, яким ефектним міг би бути її «політ», якби сильні Денисові руки не підхопили дівча, врятувавши її від багатьох неприємностей…

Минув час. Якось біля квіткового магазину зупинилось весільне авто, прикрашене різнобарвними стрічками, квітами та кульками. Із салону вийшла молода пара і, підійшовши на фатальне для обох місце, зупинилась.
– Куди ви поспішаєте, красуне?
– Мабуть, на зустріч із вами, – розсміялася наречена.
Взявшись за руки, молодята стояли так декілька хвилин. Повз них, озираюсь, проходили люди, проте закохані не зважали на те, бо вони не бачили нікого, окрім одне одного, як і того далекого повного несподіванок ранку…

3

Автор публікації

Офлайн 2 місяці

Людмила Масовець

112
Коментарі: 0Публікації: 37Реєстрація: 03-08-2020

Бронзове перо

Достижение получено 09.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 06.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Думок на тему “Шлях до кохання”