Для голосування необхідно авторизуватись

А люди казали…

А люди казали, що завтра прийде весна.
Зараз ніч, за вікном сильний вітер та мокрий сніг.
Зараз мінус дванадцять – на вікнах така краса!
Майбутній морозний ранок ляга на поріг.

А люди казали, що ми живемо не так.
Що чути якісь голоси, довго світло горить.
Та в мене в душі для людей вже горить маяк.
Я люблю із людиною просто в душах говорить.

А люди казали… А люди говорять завжди.
Синоптики навіть не точну погоду дають.
От зараз і сиплять морозні холодні сніги,
Обіцяли весну, її всі нетерпляче ждуть.

Поговоріть, дорогенькі про квіти, городи, сади,
Про низькі зарплати і про політику дня.
От тільки не треба приносити заздрість сюди,
Нікому не знати, що хоче душа моя.

13

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ирина Гребенюк

382

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “А люди казали…”