А люди казали, що завтра прийде весна.
Зараз ніч, за вікном сильний вітер та мокрий сніг.
Зараз мінус дванадцять – на вікнах така краса!
Майбутній морозний ранок ляга на поріг.
А люди казали, що ми живемо не так.
Що чути якісь голоси, довго світло горить.
Та в мене в душі для людей вже горить маяк.
Я люблю із людиною просто в душах говорить.
А люди казали… А люди говорять завжди.
Синоптики навіть не точну погоду дають.
От зараз і сиплять морозні холодні сніги,
Обіцяли весну, її всі нетерпляче ждуть.
Поговоріть, дорогенькі про квіти, городи, сади,
Про низькі зарплати і про політику дня.
От тільки не треба приносити заздрість сюди,
Нікому не знати, що хоче душа моя.

Думок на тему “А люди казали…”
Не зважай ні на кого, Сонечко! Бо люди говорять завжди…)