Для голосування необхідно авторизуватись

Ми будемо тільки дружити

Збулося… Нарешті збулося!

Ти поряд зараз стоїш.

А може, мені це здалося –

Думки, наче в серденько ніж…

 

Я чую твій голос, а дотик…

Від нього мурашки малі,

Чому твої очі сумні?

Чому ми з тобою чужі?

 

Усе, та не більше обіймів…

І серце до серця на мить…

Але лиш на мить, бо не мій ти,

Ми будемо тільки дружить.

 

У тебе сім`я, є синочок,

У мене – коханий, єдиний…

Від нього я хочу ще дочку,

Без нього я просто загину…

 

Я рада, що раптом зустрілись.

Вчимося ми заново жити…

Зірки нам під ноги стелились.

Ми будемо тільки дружити!

5

Автор публікації

Офлайн 6 років

Ирина Гребенюк

382

Кохання, музика, поезія...

Коментарі: 12Публікації: 78Реєстрація: 02-08-2020

Небайдужий читач

Достижение получено 10.08.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Срібне перо

Достижение получено 04.08.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Думок на тему “Ми будемо тільки дружити”