Ходить у темряві вчора забутий, загублений день,
Тихо ступає по п’ятах, в потилицю дихає втома,
Виймаєш свій мозок неначе з дірявих кишень ,
Сам йдеш до Морфея його ж полишаєш вдома.
Серце чарує, стукіт гартує…бо в хижині тихо,
Здається не сплять всі навколо і чують кроки його.
Спомини дуже й не дуже…але ж все одно смакують ,
Бо все що ти маєш всередині варте того.
Закриєш ти очі, з душею з’єднаєшся в танці вальсу.
Чекаєш, шукаєш й боїшся стрічати завтрашній день.
Мої сновидіння, мої неслухняні діти скитальці,
Ведіть вже мене до майбутніх приречень й натхнень.
Думок на тему “Втома”
Дуже глибока та філософська поезія про світ людської душі