якби так можна було
тонучи не потопати
лишити трішки себе всього
бодай один атом
на еритроцитів кіло
джоуль на кіловати
бачити власне обличчя
без спецефектів чужої тіні
падаючи долілиць зазвичай
не лишати рубців на тілі
якби вийшло так
не тонути потопаючи
дихати глибоко-глибоко в такт
з кудлатими хвилями
в піжмурки граючи
не втратити себе важливо
навіть коли втрачати нічого
перечекавши чергову зливу
триматися впевнено дивлячись у вічі
2 коментарі “якби можна було”
Самобутньо і образно. Гарна поезія.
Дякую Вам!