В житті є злети і падіння,
Це сутність нашого буття.
Падіння, то задля спасіння,
А злети для подяки за життя.
Хто до висот іде шляхом тернистим,
Той знає ціну й скоро не впаде,
А хто злетів без поту,
Мов зимове сонце блиснув.
То болісним приземлення буде.
Прості ці істини,але глибокі змістом:
Завжди при злеті землю відчувай,
Лиш в Ангелів незламні крила,звісно,
А за свої, подяку Господу віддай!

2 коментарі “В житті є злети і падіння”
Інколи для великого стрибка потрібно зробити крок назад. Гарно.
так, життя має різні круті поворити. і за все треба дякувати Богові. бо саме вони роблять нас мудрішими, сильнішими і кращими