Згадалося щойно про дружбу,
Про щиру, надійну і вірну,
Оту, що зігріє у смутку,
І щастю поможе розквітнуть.
З роками збагнути недовго,
Життя, підказало порою,
Хто вірний є друг, а хто просто,
Уміє сказати промову.
Просіються друзі крізь сито,
І підуть по іншій дорозі,
Та справжніх, напевно це прикро,
Їх мало залишиться, згодні?

3 коментарі “Дружба”
Прекрасні рядки… Дякую за них, Ліза
“Найбільша розкіш на світі – це розкіш людського спілкування.”
Дякую Наталія!
Стих отозвался очень, но очень запали в душу вот эти строки : Так просеваются, словно сквозь сито, Люди с которыми не по пути нам. Как верно подмечено. И чем дальше, тем меньше остается с нами рядом настоящих, верных Друзей! Спасибо, Лиза, за мудрый стих-напоминание-размышление!!!