Ведмежата всеньке літо
Збирали малину,
Їли мед від диких бджілок,
Цілющі рослини.
Набирались вони сили,
Міцного здоров”я,
Бо зима вже скоро прийде
Люта та сувора.
Жиром запаслись звірята,
Щоб надовго стало,
Перший сніг на землю ляже –
Підуть в барліг спати.
І смоктати будуть лапу,
Неначе цукерку,
Зустрічатимуть так радо
Згодом красну-весну.
2016 р.

