Природа діє швидко,
Ось тільки ніби осінь,
Впустила зиму нишком,
Уже підсніжник сходить.
Вербички ніжні віти,
Зібралась зелень вкрити,
Прикраса біля річки,
Їй сипле промінь блиски.
Вони мов срібні хвильки,
На сонці грають світлом,
І чути шепіт дивний,
Тепла настало дійство.
Зігрій весна привітна!
Душа співати хоче,
Твоя барвиста втіха,
Безмежне щастя поле.

2 коментарі “Весна привітна!”
Дуже гарно та мудро, Ліза. Ваша поезія мені надзвичайно до душі. Дійсно, усе наше життя є водночас і Божим даром, і таким непростим уроком.
Так і є, сприймати треба все по філософськи.