Улітку, лиш сходить сонце,
На велосипед й до степу,
Квітки польові вже вкотре,
Розвіють тут запах меду.
Є річка, звичайно щастя,
Душа оживає знову,
Вода замінити здатна,
Пігулок велику торбу.
Природа найкращий лікар,
Спортивний зал, просто неба,
Тож навіть у зиму сніжну,
Не страшно, як трішки змерзла.

2 коментарі “Природа лікар”
Так барвисто. яскраво та насичено описані всі відчуття, що картинка одразу оживає, гостро відчувається у звуках. запахах. Давно вже думаю про велоспорт для себе, але, на свій жаль, не вмію кататися.)
Дякую за коментар!Ще в дитинстві вчилася сама і набила багато синців, зараз добре крутю педалі.