І щось кажи чи не кажи,
Сплануй втекти в інші галактики.
Навіть якщо не має практики –
Все добре поки є у тебе “Ти”.
Втрачай чи не втрачай,
Сумуй, радій, навіть казися,
Ці відчуття звідкись взялися
І зникнуть так самісінько як чай.
Поки холоне в чашці кип’яток,
Усе гірке стає і ще гіркішим,
Собі подумав, що не можеш більше –
Пірнай у світ своїх книжок.
Бо всім нам треба відпочити,
А спокій – то є золото із щасть
І поки вечір новий день нам дасть –
Вчорашній встигни пережити.