У ранковім чеканні весни
Підведу я свій погляд у небо.
В сонця променях згубляться сни
І полинуть із вітром до тебе.
А у них я з тобою удвох…
Світла райдуга неба над нами.
Нас кохання з’єднало обох
Радість лине у небо піснями.
Гріє дотик твій теплих долонь
Слів ніяких у мить цю не треба…
В серці ніжний кохання вогонь
Подарують і сонце, і небо…
Тішить серце птахів передзвін,
Вітер грає симфонію ніжну…
Почуття передасть мої він,
Перепони долаючи сніжні.
А як місяць чарівний зійде,
Виграватиме в зорянім сяйві…
Ніч на землю святую прийде
Знову вкутає в сни незвичайні…
Думок на тему “Сон у променях сонця”
Так душевно !