Я кричу – бо у серці надривно
Ніжність плаче, тобою забута.
Гіркота від кохання – так дивно,
І душа у кайдани закута.
ПерегОрну ті дні, де кохала,
Не судилось приборкати хвилю,
Хай завжди світло буде в дзеркалах,
І схід сонця світанку дасть силу.


6 коментарів “Біль душі”
Біль душі…
Дякую ,я в ізьму ваш комент за назву, якщо ви не проти?
Навіщо великої літери всередині слова?
Це озщначає,що наголос на складі ,що з великої букви, можна читати : перегорНу, а можна переГорну.
Наголоси так не позначають. Для цього є спеціальний символ.
Буква пропущена. І для позначення наголосів, як я вже казала, є спеціальний символ.