Не відцвітуть ті квіти, що в рушник
Поклала мама вмілою рукою,
Де кожний хрестик до безчасся звик
І вдало уписався в літній колір.
Вінок з них осінь сонцю не сплете,
Із літа рушникового зірвавши, –
І навіть у холодний зимній день
Сніжинками кружлятимуть ромашки.
23.07.19.
Думок на тему “Не відцвітуть…”
Я в захваті!