Кричать сьогодні небеса
І дощ, мов, оскаженілий плач.
Десь біля хмар твоя душа
Мою ж не взяв, ну так тепер не плач!
Твій перший погляд, був як ураган
Облив мене ти з голови до ніг.
Ввірвався ти в моє життя,
Приніс з собою й радість й сміх.
Сьогодні ти вже не прийдеш
І сум твій не побачу я.
В твоїй футболці я засну одна
А ти в обіймах з місяцем заснеш!
Думок на тему “Вдова”
Гарно…