Була весна. Все прокидалось.
Все зеленіло, проростало,
співало, мріяло, буяло,
нам так багато обіцяло !
І я тоді іще не знала,
що будуть осінь і зима.
А потім літо прилетіло.
Усе кругом загомоніло,
Ярило серце розпалило.
І все навкруг цвіло, палало
І я тоді іще не знала,
як літа буде мені мало !
А осінь тихо підійшла,
За край веселки зачепилась
І там тихенько причаїлась.
Багряне листя розкидала,
І я тоді іще не знала,
що це вже зрілості пора .
А далі що ? А далі буде !
За обрій скотиться туман,
одягне місяць свій жупан,
північний вітер враз завіє,
сріблястим спомином накриє.
І я тоді скажу, що знала.
Зима прийшла, її чекали …
Думок на тему “Була весна”
Душевно,правдиво..Дуже близьке моїй душі..