Іноді життя – це лише радість,
Лише пісня, щастя і весна.
Часом біль і розпач, часом – заздрість,
Часом – туга, тиха і страшна.
Іноді життя – це все, що маєш,
Все, що бережеш ти над усе.
Іноді це те, про що не дбаєш.
Його чиясь молитва в вись несе…
І ми живем… По-різному, щоравда…
І нашому життю дана ціна…
А ми на диво (чи на жаль), та раді
Не думати про те, яка вона.
Думок на тему “Ціна життя”
Дуже гарний вірш.