Знайшла свій шлях за просто так.
Не дослухалась заборони.
До щастя вів таємний знак,
Тримав долонями долоні.
Сказала: “Зимо, прощавай!”
І вже зустрілася з весною.
Не попросилася у рай,
Та розминулася з бідою!
Тепер і в сні, і наяву
Я точно знаю, що щаслива.
Я не існую, я живу.
І все можливо!

Думок на тему “Знайшла свій шлях”
і це найгловніше – жити а не просто існувати. і бути щасливим