На кожному вікні кімнатні квіти
І за вікном встелили грядку всю.
Я буду як вони життю радіти,
Вбирати в себе завжди цю красу
І насолоджуватись нею до станку,
Писати вірші та добро творить.
Душі потреба, а не забаганка –
Не існувати – повноцінно жить.
2017 р.


Думок на тему “Душі потреба”
Прекрасно сказано – жити. а не існувати. вдихати життя на повні груди. а не просто коротати дні! Браво!