ожен з нас може бути доброю феєю,
Або ж наркоманом з вулиці DE GRASSI.
Тобі також може бути до фені
Політика, гроші і плани усіх Вищих Сил!
Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
Ти не знайдеш в собі сил дійти один,
То я протягну тобі сво́ю руку,
Як гордий царевич та істинний палладин.
Кожен з нас може бути Бобом Марлі,
А може - нерозумною мишею із "Пінкі і Брейн"
Ти можеш стати хорошим хлопцем - але марно.
А можеш впасти у прірву як Фауст і До́ріан Грей.
Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
У глибинах душі тебе заболить.
Я буду спасати тебе так старанно,
Як лікар Хаус чи Айболит.
Ти можеш бути як Капулетті,
Або ж бути Хресним батьком нащадків Русі.
Тебе ненавидять всі і навіть грізні єті.
І скінхеди, нацисти та всі без розуму і сил.
Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
Тобі хтось принесе погану звістку,
Я зроблю все, щоб ти зумів її забуть,
Навіть підставлю свою плечову кістку.