Для голосування необхідно авторизуватись

Кожен з нас може бути…

ожен з нас може бути доброю феєю,
Або ж наркоманом з вулиці DE GRASSI.
Тобі також може бути до фені
Політика, гроші і плани усіх Вищих Сил!

Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
Ти не знайдеш в собі сил дійти один,
То я протягну тобі сво́ю руку, 
Як гордий царевич та істинний палладин.

Кожен з нас може бути Бобом Марлі,
А може - нерозумною мишею із "Пінкі і Брейн"
Ти можеш стати хорошим хлопцем - але марно.
А можеш впасти у прірву як Фауст і До́ріан Грей.

Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
У глибинах душі тебе заболить.
Я буду спасати тебе так старанно,
Як лікар Хаус чи Айболит.

Ти можеш бути як Капулетті,
Або ж бути Хресним батьком нащадків Русі.
Тебе ненавидять всі і навіть грізні єті.
І скінхеди, нацисти та всі без розуму і сил.

Але, якщо коли-небудь, як-небудь і де-небудь,
Тобі хтось принесе погану звістку,
Я зроблю все, щоб ти зумів її забуть,
Навіть підставлю свою плечову кістку.
2

Автор публікації

Офлайн 8 років

Vladyslav Bozhok

31
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 09-08-2018

Бронзове перо

Достижение получено 14.08.2018
Присвоюється автору, який подав на сайт 10 і більше публікацій