Барвисту осінь, ніжну, мов кохану,
Цілує вітер спраглими вустами,
Мов обіймає стан її руками
В солодких мріях зоряних ночей.
Я притулюсь до музики кохання,
А першу скрипку візьме горобина –
І зазвучить мелодія єдина
Та, що для двох світанком народилась.
Я загублю свій слід у жовтім листі
І полечу над хмарами щасливо,
Шалених мрій, далеких, незрадливих,
Тоді нап’юсь у тихій прохолоді.
