Спіле літо, житом пахло,
Запліталось у сніпки,
І гаряча, спрагла жатва,
Переносилась у сни.
З білих поглядів хустинок,
Загравала синь небес,
І лиш яструб, без зупину,
Мов вишукував пожертв.
Спіле літо, гралось в осінь,
Ружі плавились в зірках,
Розливались жовтокосі,
Рунь- віночки у сніпках.
23.08.2021
Думок на тему “Спіле літо”
Прекрасна пейзажна лірика. Браво!👌