Бути мамою зовсім непросто,
Так би іноді десь геть на острів,
Щоб на хвилю забутись, на мить,
Та за дітьми все ж серце болить.
Бути мамою — щастя велике,
Вчити вперше взувать черевики,
Заплітати косички щоранку,
Чи зіграти у м’яч на ґанку.
Бути мамою — дар від Бога,
Хоч так часто в душі тривога
За синочка, за доньку в молитві,
Щоб зберіг їх в життя гонитві.
Бути мамою — більше й не треба,
Щоб над дітьми синіло небо,
Щоб світило проміння раненько,
Щоб здорові були, серденька.
Бути мамою — благословіння,
Передати свої уміння,
Щоб навчити по совісті жити,
Щоб навчити цей світ любити.
А непросто, то так — дрібниці,
Головне, щоб всміхалися лиця,
Щоб щасливі зростали діти,
Бо цим мама може радіти.
Бути мамою — то найкраще,
Що в житті може статись нашому.
Це яскрава життя сторінка,
Про яку мріє кожна жінка.
Бути мамою…Бути МАМОЮ…
© Оксана Граб’юк « Мамам»
Думок на тему “Для мами”
так так..мама це складний кожноденний процес..це і недоспані ночі і переживання і страх за дитину…