Я ще Вами не перехворіла,
До сьогодні в пам’яті слова,
Ті,які в півночі говорила,
Від яких крутилась голова.
На столі стікали свічі воском,
Два фужери,а у них —вино.
Ваші очі,що горіли блиском,
Пробивали все моє нутро.
І мені здавалось,що дурію,
Що без Вас ніяк не проживу.
Цілували ніжно мої вії,
Обіймали талію мою.
Ваші руки ніжно доторкались
До моїх оголених плечей.
Серце в грудях сильно калатало,
Вилітало за краї ночей.
А коли в вікно глядів світанок
Ви чимдуж у день новий неслись.
Терпкий поцілунок наостанок—
От і все,що було наче мить.
Я й сьогодні Вами ще хворію,
Пахне Вами кинуте пальто…
Лиш боюсь,що зраджену надію
Не окрилить окрім Вас ніхто…
© Оксана Граб’юк «Хворію»
Думок на тему “Хворію”
Дуже ніжно і красиво 😍