Не нарікай ніколи на життя,
Не зупиняйсь на половині шляху,
Коли в минуле вже без вороття,
Коли вперед ,немов в бездонну мряку.
Не нарікай,не знаючи причин,
Бо,може,там за мрякою — все в квітах.
Не нарікай, ти в світі не один,
Чекаєш серед зим холодних літа.
Не все погано на твоїй землі,
Не все на тебе дихає зухвало.
Навчися в людях світло віднайти,
Щоб серце твоє від льодів відтало.
Але ніколи ти не нарікай,
Цей світ такий,бо ми його плетемо
Із чвар, образ, неправильних ідей,
І все чомусь ми не туди ідемо.
Люби себе таким,як Бог створив,
Живи,радій щось нового вивчай.
Можливо,все не так,як ти б хотів,
Та на життя ,прошу, не нарікай…
© Оксана Граб’юк «Не нарікай»
2 коментарі “Не нарікай”
Правильні слова
Прекрасно і повчально.