“Як би ти знав,
як много важить Слово…”
Іван Франко
Не обіцяй мені, що покохаєш,
Не обіцяй, що завжди будеш поряд,
Не обіцяй на віки залишитись,
Якщо про це ти потім пошкодуєш.
Не кидай слів ти у безодню,
І не кажи про те, чого не зробиш.
Багато нас від слів страждає,
Тож може краще промовчати?..
Не обіцяй мені ні чого…
© Оксана Манько, 2007