Перший сніг, як символ чистоти,
Первозданності, оновлення, жаги.
Він зігріває серце, дарує доброти –
Тепліші саме першії сніги.
Із ним приходить відчуття дитинства,
І мрії, наче, мають більший сенс.
Штовхає це до доброчинства
Під старенький у програвачі романс.
Сніжинки з неба тихо опускаються
На землю, де панує тиша й мир.
В цей час низькі думки не допускаються
В жодній із замріяних квартир.
Творіть дива – вони до кожного вернуться!
І мрійте про найкраще повсякчас.
Нехай всі ваші рідні посміхнуться,
Допоки блиск від снігу не погас.
© Оксана Манько, 2019
Думок на тему “Перший сніг”
“усміхнуться” у кінці більше би підходило)