КОЛИ ТИ ПОРУЧ
Ти поруч. Я знаю про це завжди; відчуваю Твій подих, дотик Твоїх рук, які щохвилини тримають мої руки. Ти один єдиний на небесах і на землі. Навіть якби я опустився під землю, там також відчув би Тебе. Ти ніколи не залишав мене. Не знаю6 якби жив би без Тебе, яку музику відчував би у своєму серці, коли б не стали ми друзями. Без Тебе моє життя не було святом щоденної весни, коли цвітуть дерева, а світ є у яскравих кольорах. Тільки з Тобою вмію бачити їх, пити і відчувати солодкий їх смак. Ти не є жадібний, а щедрий безмірно, – як Твоя Любов, якою сповнюєш всю землю. Бо сам є Любов’ю. Сам – є Любов.
Небеса не можуть умістити Тебе. Твій розум не зміряний, велич недосліджена.
Коли б Тебе не було поруч, мої сни були чорно-білими, зло постійно переслідувало мене.
Твоя благодать виправдовує мене перед Твоїм Небесним Отцем, вчить мене залишатися вірним Тобі, мій Спасителю..
Так, я хочу аби ти постійно був зі мною. Бо саме тоді для мене неможливе стає можливим, виростають крила, якими я можу у молитві підійматися до Твого престолу. Мені хочеться вчитися у Твоїй школі вірності у словах і справах, пізнавати таємниці, не перечити, бути чесним, доброчинним.
Ти єдиний знаєш усе про нас, знаєш наші серці, його таємниці. Ніхто у світі не може відмінити Твоїх присудів, Твоєї влади навіть над небесними світилами. Все що твориш – залишається навік.
З Тобою тепло у холод, ясно у похмуру погоду і будь-яка погода для мене є любою. Ти – справедливий, а це значить у Тобі немає несправедливості, бо Ти є Суддею, Який судить за правдою. Ти сам призначив День суду, який судитимеш увесь світ. Тільки дурень і невіруючий у Тебе: заперечить, що Ти не є Богом, у Тебе немає терпіння. Ні, воно у Тебе є. і якби це було не так, то сьогоднішній світ, давно перестав би існувати. Але він іще існує, бо Ти даєш йому шанс пізнати Тебе, прийти до Тебе у покаянні.
Ти поруч. Тобою живу я. Ти живеш у моєму серці. Я ніколи не бачив Тебе, бо Ти є Дух, але знаю: я створений за Твоїм образом і Твоєю подобою. Ти Початок всього і всього Кінець. Ти Альфа і Омега.
Не в силах я розповісти про Тебе все, та дуже хочу щоби знали всі: Ти – Бог Спасаючий, Бог – Святий, не бажаючий нікому смерті; Істинний, зцілюючий від усіх недуг; незмінний, незалежний; Бог із Яким я спілкуюся щодня молитовно, і Якому пісня мого серця звучить у хвалі: « Святий, Святий, Святтий Господь!»