Так влаштовано все навколо :
Ми лиш гості на цій землі
Скільки будемо тут невідомо
Який слід залишимо всі?!
Що готує життя на завтра
Не знаю ні я, ні ти
Але в кожного є “сьогодні”
Якнайкраще його проживи!
Усміхайся, вітайся, дякуй
Люби рідних, повагу май!
Не засмучуйся через дрібниці
Міцно-міцно життя тримай!
Не втрачай у собі людини
Совість чистою щоб була
Вір у Бога, служи Батьківщини
Бо спроба у тебе одна.
Проживи це життя красиво
Не шкодуючи ні про що
Тільки так ти будеш щасливим
Тільки так не змарнуєш його!
2 коментарі “Сенс життя”
Чудовий вірш!
Щиро дякую!