Гроза
Лунає грізним громом темне небо,
І блискавиця спалахом ляка,
Кричить хтось: “Зачинити вікна треба!”
Хтось одяг чистий з двору забира…
І вітер чорні хмари наганяє,
Лист молодий із дерев зрива,
А у вікні стоїть дівча, її це не лякає,
Стоїть і дивиться на грозові дива.
Їй не цікаві були фізики закони,
Не відала, чому гроза йде в світ,
Вона не знала що таке Канони,
Одна лиш проза в ній лишала слід.
Колись у древній вичитала книзі,
Що грім з небес – це гуркіт колісниць,
якими ангели по небі їздять
І стрілами метають з блискавиць …
Ох! Як вона хотіла це побачити,
Вдивляється у хмари, очей не закрива…
Оцю наївність варто їй пробачити,
І нам самим повірити в дива…
Думок на тему “Гроза…”
сильно