Запахло в хаті булочками з маком,
Я пригощу сусідів та дітей.
Вітаю щиро з Маковієм, святом!
Хай мир та спокій буде у людей!
Хай солодко всім буде та медово,
І сонце світить в кожному вікні.
Бажаю, щоб в вас все було чудово!
Дай Бог того, чого бажаєте мені!

Думок на тему “Запахло в хаті булочками з маком”
Гарне привітання, щире побажання…) І тобі, дорогенька, того ж!!!