Твій образ живописний на стіні
Сприймаю я, немов вікно у часі,
Якщо ввійду – ніхто не скаже: ” Ні! “,
І навіть смерть в своїй страшній гримасі
Відступиться, щоб потойбіч століть
Зустріть тебе квітучою весною!
Хоча б на мить, Святу єдину мить
Потримати лиш зонтик над тобою!..
ВІКНО У ЧАСІ