Життя, немов старе фортепіано –
То чорна клавіша тобі звучить, то біла,
То в твому серці радість несказАнна,
То темрява всю душу охопила…
То бачать нас, як друзів наймиліших,
А то нізАщо починають проклинати,
Але торкатись ми повинні тих і інших,
Щоб справжню музику цього життя пізнати!..
Думок на тему “ЖИТТЯ, НЕМОВ СТАРЕ ФОРТЕПІАНО…”
Це точно!! Гарний образ!