Для голосування необхідно авторизуватись

В море віднесло

 

Тебе нема серед бурхливих хвиль,

Щоб руку в час важкий мені подати.

А в мене вже не вистачить зусиль,

Щоб цю самотність словом описати.

Тебе нема у натовпі людей,

Яких щодня в дорозі зустрічаю.

І серед пустоти морських ночей,

На тебе вже напевно не чекаю.

Тебе нема у спекотні літні дні,

Зникнув десь за сотні кілометрів.

Не вистачає рук твоїх мені,

Й таких солодких вухам компліментів.

Тебе нема, а може й не було,

Щоранку прокидаюся, шукаю.

Кохання наше в море віднесло,

І я за ним поволі відпливаю…….

 

4

Автор публікації

Офлайн 6 років

Світлана Опрук

6
Коментарі: 0Публікації: 2Реєстрація: 17-09-2020

Думок на тему “В море віднесло”