Тебе нема серед бурхливих хвиль,
Щоб руку в час важкий мені подати.
А в мене вже не вистачить зусиль,
Щоб цю самотність словом описати.
Тебе нема у натовпі людей,
Яких щодня в дорозі зустрічаю.
І серед пустоти морських ночей,
На тебе вже напевно не чекаю.
Тебе нема у спекотні літні дні,
Зникнув десь за сотні кілометрів.
Не вистачає рук твоїх мені,
Й таких солодких вухам компліментів.
Тебе нема, а може й не було,
Щоранку прокидаюся, шукаю.
Кохання наше в море віднесло,
І я за ним поволі відпливаю…….
Думок на тему “В море віднесло”
гарно