Хто сказав, що бути розумним- це благо?! Надмірна наявність мозкових звивин може зіграти з їх власником у злий жарт, після якого зовсім не хочеться сміятися. В російській мові є слово, яке влучно описує дану проблему “самобычевание”. Звісно, його можна перекласти на українську, та семантика загубиться десь серед букв. Кожній людині, […]
роздум
2 posts
Великий всесвіте, згорнися у дитинство, де все так затишно, легко, пахне чебрецем, бо ще не носять діти в серці лицемірства, бо ще ростуть під правильним дощем. А що ж стається, коли ми виростаєм? Метушнею й болем обростаєм, великий всесвіте, згорнися в ту хвилину, коли так солодко смакує зірвана малина…