Для голосування необхідно авторизуватись

Щастя за замовчуванням

 

Господи, як вона хотіла щастя! Дуже хотіла. От, здається, скільки того треба для того щастя? Ну, подорожувати, кохати, бути коханою, мати кошти на шопінг, а ще – захистити кандидатську дисертацію та придбати маленький будиночок на березі моря. З кріслом- качалкою. А у кріслі, щоб спала пухнаста біла кицька, і в будиночку було чутно кроки маленького хлопчика. Її хлопчика. От, здається, і все! Все просто. Бо ж вона не якась там велика мрійниця. У неї по скромному. Майже…

От і сьогодні знову нахлинуло те бажання. Бажання щастя. Сіла на своє улюблене крісло, але не омріяне, а старе, ще бабусине, у ньому та плела онучці шкарпетки в часи дефіциту, і засумувала.

“Як то жити, якщо все не так? І на захист кандидатської немає часу, бо ж з тими клієнтами не те, що захищатися, інколи жити не хочеться. Усе їм не так! Чоловік не багатий, квартира не в центрі міста, відпочинок в Одесі, а не Єгипті, ніготь зламався, коханець не прийшов, президент сміття за ними не позбирав… І де вони такі беруться ті клієнти? Злітаються, як мухи на мед на оголошення, що вона розмістила у тижневику.

От би їй їхні проблеми!)

Тьху-тьху, кесареві кесареве. Кожному своє.

От сьогодні прийшла панянка. І брови, і губи, і груди, і сідниці… Ну, у все вкладено як не тисячі, то сотні. І, певно, не гривнів. Їй жити скучно.

– Хочу щастя! – з порогу командним голосом.

Посадила, кавою напоїла, про потаємні бажання розпитала. А вона: “Все в мене є. Все можу купити, обміняти, дістати. А щастя не має. Хочу!”

Думає, що от заплатила 500 грн за годину і щастя в обійми їй впало. Зірочку з неба за її гаманець легше дістати, певно.

Щастя вона хоче! А що то таке те щастя?!

От зараз подивиться Марина Олександрівна, найкращий психотерапевт Києва, у свій записник, нагадає про кінцеві терміни здачі чорнової роботи професору, засяде за роботу і …

– Так, слухаю Вас. Так, Васильєва. Так, психотерапевт. Щастя кажете не вистачає? Буде вам щастя!

3

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Тетяна Безушко

2
Коментарі: 0Публікації: 1Реєстрація: 27-11-2020

Думок на тему “Щастя за замовчуванням”