Візьми пензлика, фарби й гайда малювати
Ми сьогодні з тобою не будемо спати
Розмалюємо ніч,місяць хмари і зорі,
Лиш залишимо небо невагомо-прозорим,
А траву ми прикрасимо зранку росою,
І по ній побіжім босяка із тобою,
На деревах ,на квітах ми птахів намалюєм,
Я скажу: замастився!скажеш:стри!Поцілую…
Цілуватиму очі,і уста і до рання
Я тобі малюватиму в ліжку кохання,
Я тобі подарую найкращу картину,
Я любитим тебе.Я тебе не покину…
Думок на тему “Давай малювати”
класно